SEŘIZOVAČ, PLASTAŘINA | PÍSEK | NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Písek

POPIS POZICE:Hledáme nové kolegy na pozice SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ! Máte už se vstřikolisy zkušenosti a nevadí vám práce na 3 směny? Pak můžete rozšířit náš tým právě vy! Nabízíme příjemné mzdové ohodnocení 30 - 40 000 Kč za měsíc, týden dovolené navíc, měsíční prémie a spoustu dalších benefitů. Co je tedy konkrétní náplň práce SEŘIZOVAČE VSTŘIKOLISŮ? - Obsluha vstřikovacích lisů a jejich seřizování v průběhu výroby - Zjišťování...

Přejít na nabídku práce

Nabídky práce v okolních městech

Podobné nabídky práce

  • SEŘIZOVAČ/KA

    Písek | s. n. o. p. cz a.s. | 24 400 Kč - 27 500 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024

  • Seřizovač

    Písek | KUNSTSTOFF-FRÖHLICH Czech Plast s.r.o. | 29 000 Kč - 31 000 Kč | Přidáno: 27. 4. 2024

  • Seřizovač

    Písek | Ennovi Energy & Power Solutions Czech Republic s.r.o. | 24 000 Kč | Přidáno: 20. 4. 2024

  • Seřizovač na slévárně

    Písek | Spin HR s.r.o. | 25 100 Kč - 32 700 Kč | Přidáno: 17. 5. 2024